Benzersiz Sağım Robotu – MonoBox

MonoBox, profesyonel süt üretiminde box başı 70 ineğe kadar otomatik süt sağım robotu ile sağımın rakipsiz faydalarını sunuyor. MonoBox, çiftliklerimizde kendini kanıtlamış MIone MultiBox süt sağım sistemi ile DairyProQ Rotary tip sağım robotu’nun teknolojisini bünyesinde birleştiriyor.

 

Rakipsiz “Inliner Everything” teknolojisi

Yeni MonoBox robot sağım sistemi, çiftliklerimize Box başına 70 ineğe kadar ekonomik otomatik süt sağım hizmeti sunuyor. Satışa sunulan diğer tüm robot sağım sistemlerinin aksine, MonoBox “Inliner Everything” “Herşey Başlığın İçinde” teknolojisiyle diğerlerinden ayrılıyor. Baştan sona tüm sağım prosedürü(başlık takma, meme temizliği, meme masajı, ön sağım, sağım ve sağım sonrası daldırma meme dezenfeksiyonu ), tek bir işlemde başlık kadehleri içinde full otomatik olarak yapılıyor.


İleri teknoloji ile donatılmış, fonksiyonel tasarımı, geniş dokunmatik ekranı ve örnek ergonomisi sayesinde; hayvan verilerinin kontrolünü veya “special-need cows” özel ilgiye muhtaç ineklerin yönetimini ciddi derecede kolaylaştırıyor.

 

Önleyici tedbirlerle kazançlı işletmeler

Süt sağım modülü olağanüstü verimliliği garanti altına alır ve tüm sağım prosedürünün sağım başlığında yapılmasını sağlar. Başlık takma, meme temizliği, meme masajı, ön sağım ve sağım işlemleri bir biri ardınca eksiksiz yerine getirilir, sağım işleminde sonra gerçekleştirilen sağım sonrası daldırma meme dezenfeksiyonu sayesinde meme hijyeni garanti altına alınır ve hayvan sağlığı ve refahı artırılır.

Yüksek sürü verimliliğine ve süt kalitesine güvenin: MonoBox yüksek verimlilik için tasarlanmıştır, kaynakları, su ve enerji kullanımını en aza indirerek yüksek süt verimliliği sağlar.

 

Monobox Sağım Robotu her türlü ahır mimarisine kolay entegre edilir

MonoBox süt sağım robotu’nun esnekliği sayesinde, ahırınızı istediğiniz şekilde ihtiyaçlarınıza göre tasarlayabilirsiniz. Hatta mevcut ahırlara da MonoBox çok kolay entegre edilebilir. MonoBox her türlü ahır konseptine uyum sağlar.

Kompakt ve açık tasarımı yüksek hayvan konforu sağlar. Sakin, rahat ve huzurlu bir ortamda inekler; beslenme, dinlenme ve sağım ritimlerini çok çabuk bulurlar.

Opsiyonel olarak ayırıcı kapılarla hasta hayvanlar revire otomatik yönlendirilebilirler. Böylece günlük sürü yönetimi işleri, rahat ve kısa bir sürede gerçekleştirilir.

MonoBox Sağım Robotu hakkında daha fazla bilgi için