Open navigation

Buzağı Besleme Robotu – DairyFeed J

Sağlıklı buzağı yetiştirme, performans odaklı ve karlı süt çiftliklerinin temelini oluşturur. Başarılı buzağı yetiştirme sürecinde MET Farm buzağı besleme robotları size en büyük desteği sağlar. Otomatik buzağı besleme makinesi, buzağılarınızın bireysel ihtiyaçlarına göre onları besler ve buzağı beslemede rutin iş yükünüzü ciddi oranda azaltır. Buzağı besleme konusunda yapılan işçilik hatalarını ortadan kaldırarak, buzağı kayıplarının önüne geçebilirsiniz.

Bir bakışta sistemin avantajları

  • Bireysel, taze ve hassas hazırlanmış mama veya süt ile daha sağlıklı buzağı büyütme
  • İş yükünüzü azaltır
  • Buzağı beslemede insan hatalarını elimine eder
  • Her boyutta çiftliğe uygundur. Buzağılar için tasarlanmış emziklerle donatılmış birden dörde kadar besleme kabinleri
  • Toz mama ve/veya süt olarak istenilen miktarda porsiyonlama
  • IQ ısıtma kontrol sistemi sayesinde, doğru mama sıcaklığı
  • Toz veya sıvı tip katkı maddeleri için hassas dağıtıcı (gram bazında doğruluk)
  • Değişken yıkama programları sayesinde basit otomatik temizleme
  • El terminali veya bilgisayar üzerinden kolay kullanım
  • Opsiyonel sürü yönetim sistemine entegrasyon modülü

 

Her bir buzağı için özel beslenme programı

Her buzağı farklı oranda gelişir – bu nedenle buzağıların bireysel beslenmesi başarının anahtarıdır. MET Farm otomatik buzağı mama makinesi, buzağıların gereksinimlerini karşılayacak şekilde programlanabilir: her bir buzağı, sağlıklı büyüme için ihtiyaç duyduğu oranda besin alır.

Sürekli gözlemle sağlıklı beslenme

Beslenme davranışındaki ani bir değişiklik, buzağılarınızdaki sağlık durumunda bir problem olduğunun göstergesidir. Bu nedenle DairyFeed J buzağı besleme robotu, buzağıların beslenme ve içme alışkanlıklarını kaydeder ve herhangi bir sapmayı anında tespit edip size raporlar. Bu özellik, buzağı gözlem sürecini basitleştirir ve veteriner sağlık giderlerini azaltır. Bu nedenle sağlıklı ve hızlı buzağı büyümesi garanti edilmektedir.

Yeni nesil otomatik buzağı besleme robotu

Buzağı, besleme istasyonuna girer girmez ve beslenme arzusunu gösterdiği zaman, doğru oranda mama hızlı, hijyenik ve güvenilir şekilde hazırlanır. Bireysel ve yaşına bağlı olarak – aynı zamanda taze süt ile birlikte.

Buzağıların sağlıklı büyümelerinin temellerini oluşturmak için, buzağı mama makinesi otomatik olarak zenginleştirilmiş mamayı hazırlar ve buzağınıza sunar.

 

 

 

Seçim sizin

Kullanacağınız besin maddesine, buzağı sayınıza ve çiftliğinizin büyüklüğüne bağlı olarak, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak otomatik buzağı besleme makinesini MET Farm sizlere sunar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı sütünü arındırmak hiç bu kadar etkili olmamıştı Buzağılar, her süt çiftliğinin başarılı bir geleceği için potansiyeldir. Doğumdan...


Mobil Buzağı Mama Makinesi – MilkBuggy

Mobil Buzağı Mama Makinesi – MilkBuggy

Seyyar buzağı besleme makinesi: MET Farm'ın sunduğu MilkBuggy, buzağı barınağınızın nerede olduğundan ve besleme için süt veya...


MonoBox – Süt Sağım Robotu

MonoBox – Süt Sağım Robotu

Monobox süt sağım robotu, bir gün içinde box başına 60-70 ineğe kadar sağım kapasitesi sunarak otomatik süt...


Ürün Kategorilerimiz

MET FARM ürünlerimizin her biri birbirini desteklemektedir. Hemen diğer ürün kategorilerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Süt Sağım Sistemleri

Süt Sağım Sistemleri

Süt sağım sistemi, süt üretim zincirinizdeki en önemli ve kritik faaliyetlerden biridir. İhtiyaçlarınıza cevap verecek doğru süt sağım sisteminin seçiminde MET FARM size destek olur

Hemen İncele >
Otomatik Yemleme

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. MET FARM'ın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde, çiftliğinizi geleceğe taşıyabilirsiniz

Hemen İncele >
Genç Hayvan Besleme

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. MET FARM'ın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya oğlak gibi genç hayvanlarınızın en iyi bakıma sahip olmasını sağlar.

Hemen İncele >
Yem Karma ve Dağıtma

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. MET FARM, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Hemen İncele >
Gübre Yönetimi

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. MET FARM, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel, katma değerli gübre yönetim çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında sizin yanınızdadır.

Hemen İncele >
Süt Soğutma ve Depolama

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, MET FARM verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile size yardımcı olur.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir ve nihayetinde doğru zamanda uygulanmalıdır. MET FARM, bu hedeflere ulaşmanız için çözümler sunar.

Hemen İncele >
Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan MET FARM, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

MET FARM hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin temizliğimi garanti eder, ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Hemen İncele >