Open navigation

Gübre Karıştırıcı

Her tipte gübre çukurunda yüksek performanslı gübre karıştırıcı ürünlerini MET Farm sizlere sunar. Gübrenin, taşınabilmesi veya seperatörde ayrıştırılabilmesi için  homojen olması çok önemlidir. MET Farm gübre karıştırıcı ürünleri gübre havuzlarınızdaki gübreyi verimli ve düşük işletme maliyetleri ile homojen bir şekilde karıştırır.

Elektrikli gübre karıştırıcı

Electromix karıştırıcı, toplanma havuzunuzdaki gübreyi homojenize etmek için mükemmel bir seçenektir.

 • Kayış tahrikli
 • Motor seçenekleri: 5.5, 7.5, 11, 15, 18.5, 22 veya 30 kW
 • Titreşimsiz rulmanlı tahrik mili
 • 508 mm veya 610 mm pervane genişlik seçeneği
 • Karıştırıcı bıçakları saman gibi lifli malzemeleri kesecek özellikte
 • Sağlam ve sabit bir bağlantı noktası sunan konik hazne tasarımı
 • 180 cm ila 600 cm çukur derinlikleri için uygundur
 • Sıçramaları ortadan kaldırmak amacıyla ayarlanabilir pervane koruması
 • Çift pervane seçeneği

Örnek uygulama

 • Gübre aktarma esnasında homojen hale getirmek için katı gübreyi sıvı ile karıştırarak bulamaç formunda gübre elde etmek için kullanılır. Gübre pompası ile aktarma işlemi yapılır.
 • Derin havuzlarda daha verimli karıştırma için çift pervaneli karıştırıcı kullanımı
 • Doğru karıştırma işlemi için havuz derinliği minimum 180 cm olmalıdır.

 

Agi-pompa : Pompa karıştırıcı bir arada, 4 inçlik elektrikli ve karıştırıcılı dikey gübre pompası

Katı-sıvı karışık (balçık) formdaki gübreyi Agi-pompa sayesinde hem karıştırabilir hem de sorunsuzca pompalayabilirsiniz. Pervane ve bıçakların özel tasarımı sayesinde saman içeriği bir yandan kesilir bir yandan da taşınır, bu sayesinde pompa çok verimli çalışır.

Döner tip girdap etkisi yaratmayan karıştırıcı ağız, gübrenin etkili ve hızlı karıştırılmasını sağlar.

Teknik Bilgiler:

 • 13 mm gibi yüksek maksimum gübre yoğunluğunda sorunsuz çalışabilme
 • 14 metre yüksekliğe pompalama kapasitesi
 • Saatte 216 m3 pompalama kapasitesi
 • 15 ila 30 kW arası motor gücü
 • Kayış tahrikli pompa
 • 1.8 ila 4.8 metre arası uzunluk seçeneği
 • Karıştırıcının bıçakları sayesinde saman gibi lifli maddeler kesilir ve sorun çıkartmalarının önüne geçilir.

Yüksek performanslı pompa ve yüksek verimli karıştırıcı özelliği ile diğer tüm gübre pompalarından farklı bir konuma sahiptir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Gübre Sıyırıcı Robotu

Gübre Sıyırıcı Robotu

Mükemmel ahır temizliği için güçlü - çevik - güvenilir - akıllı çözüm MET Farm'ın sunduğu ahır temizleme robotu,...


Otomatik Gübre Sıyırıcı

Otomatik Gübre Sıyırıcı

Başarılı süt üretimi ahır temizliği ile başlar Ahır içi yüksek hijyen standartları; enfeksiyon risklerini azaltır, ayak hastalıkları ve...


Gübre Pompası

Gübre Pompası

Her türlü ihtiyaçlarınıza karşılık verecek yüksek kalitede gübre pompası ürün ailesini MET Farm sizlere sunar: Elektrikli, hidrolik...


Gübre Seperatörü

Gübre Seperatörü

Kaskatlı Yapıda Tamburlu Gübre Seperatörü Yapısında lif ihtiva eden katı-sıvı karışık hayvan gübresini mekanik olarak katı ve sıvı...


Ürün Kategorilerimiz

MET FARM ürünlerimizin her biri birbirini desteklemektedir. Hemen diğer ürün kategorilerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Süt Sağım Sistemleri

Süt Sağım Sistemleri

Süt sağım sistemi, süt üretim zincirinizdeki en önemli ve kritik faaliyetlerden biridir. İhtiyaçlarınıza cevap verecek doğru süt sağım sisteminin seçiminde MET FARM size destek olur

Hemen İncele >
Otomatik Yemleme

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. MET FARM'ın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde, çiftliğinizi geleceğe taşıyabilirsiniz

Hemen İncele >
Genç Hayvan Besleme

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. MET FARM'ın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya oğlak gibi genç hayvanlarınızın en iyi bakıma sahip olmasını sağlar.

Hemen İncele >
Yem Karma ve Dağıtma

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. MET FARM, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Hemen İncele >
Gübre Yönetimi

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. MET FARM, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel, katma değerli gübre yönetim çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında sizin yanınızdadır.

Hemen İncele >
Süt Soğutma ve Depolama

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, MET FARM verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile size yardımcı olur.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir ve nihayetinde doğru zamanda uygulanmalıdır. MET FARM, bu hedeflere ulaşmanız için çözümler sunar.

Hemen İncele >
Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan MET FARM, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

MET FARM hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin temizliğimi garanti eder, ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Hemen İncele >