Hakkımızda

Tek bir üründen karmaşık entegre çiftlik sistemlerine kadar; MET Farm, çiftçilerimizin geleceklerini başarılı ve sürdürülebilir kılmak için, uzman ve güvenilir bir iş ortağınızdır.

Toplam çözüm yaklaşımımızla; sütün sağılmasından soğutulması ve depolanmasına, otomatik hayvan beslemeden gübre yönetimine, çiftlik ekipmanlarından sürü yönetim sistemlerine kadar bir çiftlikte ihtiyaç duyulan mühendislik çözümlerini çiftçilerimize tek bir noktadan sunuyoruz.

Hizmet yoğun bir sektörde çalıştığımızın farkındayız. Teknik servis başta olmak üzere satış sonrası hizmetlerimizi, sertifikalandırarak kalite standardizasyonunu sağlamış, güvenilir ekiplerimizle hizmetinizdeyiz.

Günümüzde çiftçilerimiz, artan hayvan besleme maliyetlerine, yüksek enerji ve toprak maliyetlerine, değişken süt fiyatlarına rağmen yüksek kaliteli sütü karlı üretmek durumundalar. Çiftlik ölçeğinden bağımsız, MET Farm ülkemizdeki çiftçilerimize yenilikçi ileri teknolojilerle donatılmış çözümler sunarak bu alanda öncüdür.

Sıkça Sorulan Sorular

Marmara bölgesinde hizmet veriyoruz. Başlıca iller; Bursa, Çanakkale, Balıkesir, Kütahya, Kocaeli, Bilecik, Sakarya, İstanbul, Kırklareli, Edirne, Tekirdağ.
Süt ve et üreten çiftliklerimize teknolojik makine ve ekipman tedariği sağlıyoruz. Bu kapsamda tedariğini sağladığımız ürünlerin montaj ve servis bakım hizmetlerini sunuyoruz. Ürünlerimizi tercih eden çiftçilerimize çiftlik tasarım hizmeti verirken, ürünlerimizi kullanan çiftliklerimize Çiftlik ve Sürü Yönetim hizmeti sunuyoruz.
Sorumlu olduğumuz bölgemizde aktif olduğumuzdan, 3 farklı gezici teknik servis ekibimiz sürekli sahada bulunmaktadır. Acil durumlarda, en geç 2 saat içinde çiftliğinizde hazır bulunuyoruz.


Misyonumuz

Misyonumuz

Çiftçilerimize; enerji kaynaklarında tasarruf sağlayan, çiftlik işlerini kolaylaştıran ve verimliliklerini artıran yenilikçi çözümler sunmak


Vizyonumuz

Vizyonumuz

Çiftçilerimizin; bereketli, uzun soluklu ve huzurlu bir çiftlik hayatına sahip olmalarını sağlamak


Değerlerimiz

Değerlerimiz

Yenilikçi, Müşteri ve Sonuç Odaklı, Tutkulu, Sorumlu, Mükemmelliyetçi

EKİBİMİZ

MET FARM'ın her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızı yakından tanıyabilir, dilediğiniz zaman irtibat adreslerinden iletişim kurabilirsiniz.

Rakamlarla MET FARM

counter_threeup
SAĞDIĞIMIZ SÜT
counter_threeup
SOĞUTTUĞUMUZ SÜT
counter_threeup
HAZIRLADIĞIMIZ BUZAĞI MAMASI
counter_threeup
SAĞIM ROBOTU İLE SAĞDIĞIMIZ SÜT