Teknik Servis Hizmeti

7/24 güvenebileceğiniz teknik servis hizmeti

♦    Montaj ve devreye alma

♦    Eğitim

♦    Proaktif önleyici bakım

♦    Modernizasyon

♦    Orjinal yedek parça


Sertifikalı teknik servis ekibimiz ve müşteri odaklı yedek parça stok yönetimimiz ile ekipman kurulumundan itibaren tüm yaşam döngüsü boyunca çiftlik müşterilerimize teknik servis hizmeti veriyoruz. Planlı servis programlarımız, ineklerinizin sağlıklarını ve mutluluklarını ve sağım işlemlerinizin güvenliğini, verimliliğini ve üretkenliğini garanti altına alır.

MET Farm, aynı zamanda çiftliklerinizin sağım sistemleri için yüksek kaliteli yedek parça sunar. Süt sağım veya süt soğutma veya yemleme, uzman ekibimiz size doğru yedek parça ile kaliteli servis hizmetini garanti eder.

 

Verimli ve karlı süt çiftliği için düzenli servis: İşletme maliyetlerinizi düşürün, süt kalitenizi artırın

Çiftliğinizdeki her bir makineden daha yoğun olarak, bir süt sağım sistemi yılın 365 günü kesintisiz kullanımdadır.

Mastitis vakalarının% 50’sinden fazlasının, özellikle klinik olmayanların (sub-klinik), bakımsız veya hatalı çalışan süt sağım makinelerinden kaynaklandığı uzun zamandır bilinmektedir.

MET Farm, çiftliğinizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çiftliğinize özel teknik servis hizmet programı sunar. Düzenli hizmetin verilmesi, sağlıklı, yüksek performanslı hayvanlarla daha iyi süt kalitesi için güvenli tesis hijyenini sağlar.