Open navigation

Mobil Buzağı Mama Makinesi – MilkBuggy

Seyyar buzağı besleme makinesi: MET Farm’ın sunduğu MilkBuggy, buzağı barınağınızın nerede olduğundan ve besleme için süt veya mama kullanımınızdan bağımsız, genç hayvanlarınızın beslenmesinde size destek olur.

Bir bakışta MilkBuggy’in faydaları

  • Sağlıklı buzağılar: Kullanacağınız besin maddesinin porsiyonunu her bir genç hayvan için ayarlayabilirsiniz, dilediğiniz sıcaklıkta mama ısıtılır ve ısısı otomatik olarak korunur
  • İş yükünüz azalır: Hızlı nakliye ve çabuk porsiyonlama yapabilirsiniz
  • Zahmetsizce mamanın transferi: Opsiyonel kendi yürür özelliği ile işiniz hafifler
  • Pratik: Kullanıcı dostu arabirimi, tekerlekli tahrik ünitesi ve entegre kontrol ünitesiyle birlikte dayanaklı, kompakt tasarım
  • Kolay temizlik: Yatay hazne özel bir temizleme moduna sahiptir

 

MilkBuggy mobil buzağı mama makinesi, size dilediğiniz besin maddesini kullanma özgürlüğü sunar. Süt ve süt tozu karışımlarıyla birlikte çalışabilir. Mama hazırlama makinesi, genç hayvanlarınız için sütü tamamen bağımsız olarak karıştırır. Fasılalı çalışma özelliği sütün kremalaşmasını önler. Buzağıların mamayı daha rahat sindirebilmeleri için, aynı zamanda mamayı mükemmel sıcaklığa kadar ısıtır ve ısının sabit kalmasını sağlar.

Mama makinesi, ölçme pompasına sahip hassas bir dolum sistemine sahiptir ve her buzağının doğru miktarda beslenmesini garanti altına alır.

MilkBuggy, dayanıklılık için tasarlandı. Bu dayanaklılık, akıllı tasarım detayları ve kullanıcı dostu işlevsellik ile birlikte mamanın taşınmasını, güvenli, hızlı ve pratik hale getiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Buzağı Besleme Robotu – DairyFeed J

Buzağı Besleme Robotu – DairyFeed J

Sağlıklı buzağı yetiştirme, performans odaklı ve karlı süt çiftliklerinin temelini oluşturur. Başarılı buzağı yetiştirme sürecinde MET Farm...


Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı sütünü arındırmak hiç bu kadar etkili olmamıştı Buzağılar, her süt çiftliğinin başarılı bir geleceği için potansiyeldir. Doğumdan...


Otomatik Oğlak / Kuzu Mama Makinesi – DairyFeed J E

Otomatik Oğlak / Kuzu Mama Makinesi – DairyFeed J E

Mamanın mükemmel bir şekilde hazırlanması kuzu ve oğlak sağlığını geliştirir Doğru beslenme, genç kuzuların ve oğlakların sağlıklı olmasına...


Ürün Kategorilerimiz

MET FARM ürünlerimizin her biri birbirini desteklemektedir. Hemen diğer ürün kategorilerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Süt Sağım Sistemleri

Süt Sağım Sistemleri

Süt sağım sistemi, süt üretim zincirinizdeki en önemli ve kritik faaliyetlerden biridir. İhtiyaçlarınıza cevap verecek doğru süt sağım sisteminin seçiminde MET FARM size destek olur

Hemen İncele >
Otomatik Yemleme

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. MET FARM'ın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde, çiftliğinizi geleceğe taşıyabilirsiniz

Hemen İncele >
Genç Hayvan Besleme

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. MET FARM'ın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya oğlak gibi genç hayvanlarınızın en iyi bakıma sahip olmasını sağlar.

Hemen İncele >
Yem Karma ve Dağıtma

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. MET FARM, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Hemen İncele >
Gübre Yönetimi

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. MET FARM, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel, katma değerli gübre yönetim çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında sizin yanınızdadır.

Hemen İncele >
Süt Soğutma ve Depolama

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, MET FARM verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile size yardımcı olur.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir ve nihayetinde doğru zamanda uygulanmalıdır. MET FARM, bu hedeflere ulaşmanız için çözümler sunar.

Hemen İncele >
Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan MET FARM, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

MET FARM hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin temizliğimi garanti eder, ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Hemen İncele >