Modern Çiftlik Çözümleri

Çiftçilerimiz, artan ve gittikçe kentleşen dünya nüfusunun süt ve süt ürünlerine olan artan talebini karşılamakla karşı karşıyadır. Bu talebi karşılarken de; yüksek kaliteden, hayvan sağlığından ve üretim standartlarından ödün vermemektedirler. MET-FARM olarak bu zorluklar karşısında çiftçilerimizin çözüm ortağı olarak yanlarındayız.

Günümüzde çiftçilerimiz, artan hayvan besleme maliyetlerine, yüksek enerji ve toprak maliyetlerine, değişken süt fiyatlarına rağmen yüksek kaliteli sütü karlı üretmek durumundalar. Çiftlik ölçeğinden bağımsız, MET-FARM dünyadaki çiftçilerimize yenilikçi en ileri teknolojilerle donatılmış çözümler sunarak bu alanda öncülük ediyor.

Toplam çözüm yaklaşımımızla; sütün sağılmasından soğutulması ve depolanmasına, otomatik hayvan beslemeden gübre yönetimine, çiftlik ekipmanlarından sürü yönetim sistemlerine kadar modern çiftlik ihtiyaçlarını karşılayan mühendislik çözümlerini çiftçilerimize tek bir noktadan sunuyoruz.

Tek bir üründen karmaşık entegre çiftlik sistemlerine kadar; MET-FARM teknolojileri, kabul gören en son ilkelere ve uluslararası standartlara uygun olarak geliştirilir ve üretilir. MET-FARM, dünya üzerindeki çiftçilerimizin geleceklerini başarılı ve sürdürülebilir kılmak için, uzman ve güvenilir bir iş ortağıdır.