Otomatik Sağım Robotu Çözümleri

MET FARM, MonoBox ürünüyle birlikte sağım robotu ürün ailesini başarıyla tamamladı ve her boyuttaki çiftlik için tam otomatik sağım teknolojilerinde bir sistem tedarikçisi olarak dünya çapında hizmet vermeye devam ediyor. Kendisini kanıtlayan MIone multibox sistemine ek olarak, MonoBox ve DairyProQ seri üretimleri başladı. İster 70 inek isterse 3000’den fazla inek: MET FARM, bu üç eşsiz ürünle birlikte süt üreten çiftliklerimizin zorluklarına çözüm sunuyor. Her çiftliğe kolayca entegre edilebilen, en yüksek kalitede en çok sütü garanti eden, esnek ve şeffaf otomatik sağım robotu çözümleri.

 

 

MonoBox – Modüler Süt Sağım Robotu

Yeni MonoBox, çiftliklerimize Box başına 70 ineğe kadar ekonomik otomatik sağım hizmeti sunuyor. Piyasadaki mevcut diğer tüm çözümlerin aksine, MonoBox “Inliner Everything” “Herşey Başlığın İçinde” teknolojisiyle rakiplerinden ayrılıyor. Baştan sona tüm sağım süreci, tek bir işlemde başlık kadehleri içinde eksiksiz full otomatik olarak yapılır.

Monobox hakkında daha fazla bilgi için

 

 

DairyProQ – Rotary Süt Sağım Robotu

500 veya daha fazla ineği tek bir sistemde sağmak isteyen üreticiler için, büyük ölçekli çiftliklerde sağım devrimi gerçekleştiren dünya üzerindeki tek çözüm DairyProQ otomatik rotary sağım robotudur.

Yüksek sağım performansı ve sistem sağlamlığı ile birlikte her bir durakta sağım robotu çözümü DairyProQ’nun eşsiz özelliğidir.

DairyProQ hakkında daha fazla bilgi için

 

 

MIOne – Multibox Süt Sağım Robotu

MIOne multibox sağım robotu, 70 hayvan veya daha fazla ineğe sahip büyüme odaklı çiftlikler için güvenilir bir seçenek olarak kendini kanıtlamıştır. Yeni sağım kolu ve başlık yıkama sistemi ile birlikte, MIone her zamankinden daha fazla sağlamlık, konfor ve performans sunuyor.

MET FARM ile birlikte sağım robot teknolojilerinde gelecek başlamıştır. Çığır açan eksiksiz otomatik sağım teknolojileri, küçük ölçekli çiftliklerden çok büyük ölçekli çiftliklerin ihtiyaçlarını karşılıyor. Dünya çapında her boyuttaki sürüye benzersiz çözüm sunuyor.

MIone hakkında daha fazla bilgi için