Open navigation

Otomatik Oğlak / Kuzu Mama Makinesi – DairyFeed J E

Mamanın mükemmel bir şekilde hazırlanması kuzu ve oğlak sağlığını geliştirir

Doğru beslenme, genç kuzuların ve oğlakların sağlıklı olmasına yardımcı olmak için önemli bir rol oynamaktadır. Her bir oğlağın ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde hazırlanmış kaliteli mama, doğru beslemeyi gerçekleştirmede en önemli faktörlerden biridir.

Özellikle oğlak sayılarının yüksek olduğu çiftliklerde, her oğlağın iyi beslenmesini sağlamak önemli ve yönetmesi zordur.

MET Farm’ın sunduğu DairyFeed J E otomatik oğlak/kuzu besleme makinesi bu önemli görevde sizin yardımcınızdır.

 

Otomatik oğlak/kuzu mama makinesi’ni kullanmak için iyi nedenleriniz var

Otomatik mama makinesi yardımı ile mama, tam olarak ve ihtiyaçlara göre dozajlanır ve oğlak ve kuzuların tercih ettiği ısıda tutarlı bir şekilde tutulur.

Kuzularınız ve oğlaklarınız için çalışanların sürekli olarak bekleme durumuna geçmesine gerek kalmadan 24 saat boyunca en kaliteli beslemeyi yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, 240 oğlak ve kuzuyu kadar DairyFeed J E otomatik mama makinesi ile sürünüzü besleyebilirsiniz. Bu, kuzularınızın veya oğlaklarınızın zahmetsiz ve ucuz bir şekilde yetiştirilmesini sağlar ve hayvan dostu sistem sayesinde hayvan sağlığına öncelik verilir.

 

DairyFeed J E – Genel bakış

 

DairyFeed J E – Doğru seçim

 • Ekonomik besleme
 • Dayanıklı ve güvenli
 • Kuzu ve oğlaklar için öğrenmesi kolay
 • Ayarlanabilir mama miktarı
 • Farklı yaş grupları için esnek emzik pozisyonlandırma
 • Merkezi noktadan kompakt ve kullanıcı dostu çalışma
 • Hayvanların beslenmesinde ve sağlıklı büyümesinde iş gücünden tasarruf
 • İşçilik hatalarından kaynaklanan hayvan kaybını ortadan kaldırma
 • Mama makinesi’nde küçük porsiyonlarda taze, sıcak ve hızlı besleme
 • Tek bir makineyle, yüksek performans sayesinde 240 oğlak veya kuzuya kadar besleme imkanı
 • Karıştırma cihazının zahmetsiz bir şekilde temizlenmesi, hortum hatlarının boşaltılmasının basitleştirilmesi
 • Genç hayvanların bireysel ihtiyaçlarına uygun tasarım

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Süt Soğutma Tankı

Süt Soğutma Tankı

JAPY Süt Soğutma Tankı, yenilikçi enerji yönetimi ile her noktada size yüksek geri dönüş ve katma değer...


Koyun Keçi Süt Sağım Sistemi

Koyun Keçi Süt Sağım Sistemi

Koyun ve keçileriniz için verimliliği ve sağlamlığı kanıtlanmış yüksek performans için çözümünüz GEA AutoRotor Capri Rotary koyun...


Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı Sütü Ultraviyole Pastörizatörü – UVPure

Buzağı sütünü arındırmak hiç bu kadar etkili olmamıştı Buzağılar, her süt çiftliğinin başarılı bir geleceği için potansiyeldir. Doğumdan...


Ürün Kategorilerimiz

MET FARM ürünlerimizin her biri birbirini desteklemektedir. Hemen diğer ürün kategorilerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Süt Sağım Sistemleri

Süt Sağım Sistemleri

Süt sağım sistemi, süt üretim zincirinizdeki en önemli ve kritik faaliyetlerden biridir. İhtiyaçlarınıza cevap verecek doğru süt sağım sisteminin seçiminde MET FARM size destek olur

Hemen İncele >
Otomatik Yemleme

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. MET FARM'ın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde, çiftliğinizi geleceğe taşıyabilirsiniz

Hemen İncele >
Genç Hayvan Besleme

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. MET FARM'ın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya oğlak gibi genç hayvanlarınızın en iyi bakıma sahip olmasını sağlar.

Hemen İncele >
Yem Karma ve Dağıtma

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. MET FARM, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Hemen İncele >
Gübre Yönetimi

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. MET FARM, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel, katma değerli gübre yönetim çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında sizin yanınızdadır.

Hemen İncele >
Süt Soğutma ve Depolama

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, MET FARM verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile size yardımcı olur.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir ve nihayetinde doğru zamanda uygulanmalıdır. MET FARM, bu hedeflere ulaşmanız için çözümler sunar.

Hemen İncele >
Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan MET FARM, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

MET FARM hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin temizliğimi garanti eder, ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Hemen İncele >