Open navigation

Süt Soğutma Tankı

JAPY Süt Soğutma Tankı, yenilikçi enerji yönetimi ile her noktada size yüksek geri dönüş ve katma değer sağlar

JAPY Süt Soğutma Tankı 1.010 litreden 33.500 litreye kadar olan 24 ayrı tonajda sütünüzü soğutan otomatik yıkama sistemine sahip tanklar. Günün sonunda JAPY’e yapılan yatırım kalıcıdır, çünkü yüksek performanslı ekipman yatırımınızı hızlı bir şekilde geri dönderir. Karlılığınız süt üretimiyle birlikte artar.

 

Verimliliğinizi ve konforunuzu artıran mühendislik detayları

Son milimetreye kadar kusursuz hijyen:

Dozajlama pompaları, kusursuz ve ekonomik olarak hem asit hem de alkali temizlik kimyasallarını dozajlar

Sütünüz, enerji tasarruflu bir şekilde depolanır:

Yüksek yoğunluğa sahip, CFC içermeyen yalıtım; sütünüzün uzun süre ideal depolama sıcaklığında tutar ve elektrik tüketimini minimuma indirir

Her şey en iyi süt kalitesi etrafında döner:

Karıştırıcıdan bağımsız olarak dönen yıkama difüzörlerinin yüksek performansı ile tüm tankın içi kusursuz bir şekilde temizlenir

Tercih edilen uygun bağlantı ve güvenli hijyen:

Patentli 3 yollu vana teknolojisi ile profesyonel robot bağlantısı, temizlik ve sağım işlemleri sırasında su ve sütü ayırır

Expert kontrol sistemi ile güvenli soğutma:

EXPERT kontrol ünitesi temel göstergeleri görüntüleyerek minimum işletme maliyeti garanti eder. Süt kalitenizin en yüksek değerlere ulaşmasını ve yaptığınız yatırımın en kısa zamanda etkin geri dönüşünü sağlanmış olur

Yıkama kontrolünüz altında:

EXPERT, soğutma ünitelerine ihtiyaç duyulan kadar enerji sağlayarak işletme maliyetlerini minimuma indirir. EXPERT-Analyzer sistemi, tüm yıkama adımlarını kayıt altında tutar; böylece gerektiğinde ayrıntılı dokümantasyona ulaşılabilir.

Enerjiden tasarruf için tasarlandı:

Scroll kompresör ve yüksek verimli kondansatörler üretilen süt miktarına göre ayarlanabilir. Toplamda 3.82 ila 30.7 kW/saat arasında bir soğutma kapasitesine ve 110 ila 945 l/saat arasında bir süt soğutma verimliliğine sahip 25 farklı soğutma ünitesi bulunmaktadır.

Patentli milimetrik hassas süt ölçüm:

Patentli ve dijital ölçüm çubuğu, süt miktarını otomatik olarak kaydeder. Ölçme metodu çok sayıda ölçüm bürosu tarafından tanınmaktadır.

Yüksek performand için yenilikçi tasarım:

STI ve STIL evaporatörler sütü mümkün olan en hızlı şekilde enerjinin minimum kullanımı ile soğutur. Bu evaporatörler ile yüksek performanslı ve dayanıklı bir ısı transferi elde edersiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünlerimiz

İlginizi çekebilecek diğer ürünlerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.

Chiller Soğutma

Chiller Soğutma

Ekstra verimlilik maksimum performans ile birlikte - XeCool Chiller Soğutma; Yüksek süt akışı ile ekstra verimliliğin tadını çıkarın Günümüzde...


Gübre Sıyırıcı Robotu

Gübre Sıyırıcı Robotu

Mükemmel ahır temizliği için güçlü - çevik - güvenilir - akıllı çözüm MET Farm'ın sunduğu ahır temizleme robotu,...


MonoBox – Süt Sağım Robotu

MonoBox – Süt Sağım Robotu

Monobox süt sağım robotu, bir gün içinde box başına 60-70 ineğe kadar sağım kapasitesi sunarak otomatik süt...


Buzağı Besleme Robotu – DairyFeed J

Buzağı Besleme Robotu – DairyFeed J

Sağlıklı buzağı yetiştirme, performans odaklı ve karlı süt çiftliklerinin temelini oluşturur. Başarılı buzağı yetiştirme sürecinde MET Farm...


Ürün Kategorilerimiz

MET FARM ürünlerimizin her biri birbirini desteklemektedir. Hemen diğer ürün kategorilerimizi inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olabilir ve bizlere taleplerinizi gönderebilirsiniz.

Süt Sağım Sistemleri

Süt Sağım Sistemleri

Süt sağım sistemi, süt üretim zincirinizdeki en önemli ve kritik faaliyetlerden biridir. İhtiyaçlarınıza cevap verecek doğru süt sağım sisteminin seçiminde MET FARM size destek olur

Hemen İncele >
Otomatik Yemleme

Otomatik Yemleme

Otomatik yemleme sistemleri; yüksek karlılık, hayvan sağlığı ve zaman yönetiminizde size benzersiz faydalar sağlar. MET FARM'ın yenilikçi, otomatik besleme çözümleri ve yemleme robotları sayesinde, çiftliğinizi geleceğe taşıyabilirsiniz

Hemen İncele >
Genç Hayvan Besleme

Genç Hayvan Besleme

Kendi ayakları üzerinde duran güçlü genç hayvanlar size başarı getirir. Başlangıçtan itibaren genç hayvanların zinde ve sağlıklı tutulması gerekir. MET FARM'ın besleme sistemleri, buzağı, kuzu veya oğlak gibi genç hayvanlarınızın en iyi bakıma sahip olmasını sağlar.

Hemen İncele >
Yem Karma ve Dağıtma

Yem Karma ve Dağıtma

Hayvanlarnızı en uygun ve doğru besleyerek, süt üretiminizi optimize edebilirsiniz. MET FARM, her türlü uygulamaya ve çiftlik boyutuna uygun, çekilir ve sabit tip yem karma ve dağıtma çözümlerini sizlere sunar.

Hemen İncele >
Gübre Yönetimi

Gübre Yönetimi

Karlı süt üretimi, ahır hijyeni ile başlar. Ahır içi temizlik; enfeksiyon riskini azaltır, mastit ve topallama gibi hayvan hastalıkları ile mücadelede size katkı sağlar. MET FARM, taleplerinizi karşılayan çiftliğinize özel, katma değerli gübre yönetim çözümlerinin tasarımı ve uygulamasında sizin yanınızdadır.

Hemen İncele >
Süt Soğutma ve Depolama

Süt Soğutma ve Depolama

Sütün; kısa sürede doğru dereceye kadar soğutulması ve depolanması, kalitesini korumak ve bakteri gelişimini önlemek için çok önemlidir. Bu noktada, MET FARM verimli, güvenilir ve yenilikçi ekipmanları ile size yardımcı olur.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Çiftlik ve Sürü Yönetimi

Günümüzde başarılı süt üretimi, performans kriterlerini tam olarak ölçüp, analiz yapmayı gerektirir: Geleceğinizi etkileyen karalara ışık tutan hayvan ve çiftlik verileri elde edilmeli ve izlenmelidir ve nihayetinde doğru zamanda uygulanmalıdır. MET FARM, bu hedeflere ulaşmanız için çözümler sunar.

Hemen İncele >
Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik Ekipmanları

Çiftlik ekipmanları konusunda sayısız tecrübesi olan MET FARM, size hayvancılık için zengin hayvan dostu çiftlik ekipman ürün portföyü sunar. Yatak durak demirinden suluğa, hayvan kilidinden buzağı kulübesine kadar.

Hemen İncele >
Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

Çiftlik ve Hayvan Hijyeni

MET FARM hijyen ürün gamı ile ineklerinizin meme bakımlarını optimize edersiniz, hayvanlarınızın sağlığını iyileştirir ve maksimum süt verimliliği ulaşırsınız. Alkali ve asit bazlı CIP deterjanları ise, sağım sisteminizin temizliğimi garanti eder, ekipmanınızın ömrünü uzatır.

Hemen İncele >